Kas mes esame

Nuo 2017 m. sausio 1 d. Promat TOP Sp. z o. o. tampa oficialia ,,Promat“ produktų atstove Baltijos valstybėse.

„Promat“ priklauso Belgijos pramoninei grupei „Etex“, gaminančiai itin kokybiškas statybines medžiagas ir įvairios paskirties izoliacijos sistemas įvairiose pasaulio šalyse įsikūrusiose gamyklose.

Jau daugiau kaip 50 metų „Promat“ įgyvendina struktūrinį požiūrį į priešgaisrinę saugą ir rūpinasi apsaugos nuo gaisro technologijomis, siekdama apsaugoti žmonių sveikatą, gyvybę bei materialųjį turtą. Aukštos kvalifikacijos specialistų komanda tobulina esamų produktų kokybę ir kuria naujus kokybiškus produktus, kurie atitinka aukštus priešgaisrinės saugos ir veiksmingos izoliacijos reikalavimus. Šios pasyviosios apsaugos nuo gaisro priemonės ir sistemos užtikrina veiksmingą izoliaciją ne tik pastatuose, tuneliuose, bet ir laivuose, naftos bei dujų sektoriuose.

Gaisrinių tyrimų laboratorija
PFL Gaisrinių tyrimų laboratorija
Ekologija
ehs Ekologija

Ką mes siūlome

Visos „Promat“ gaminamos sistemos sukurtos, išbandytos ir sertifikuotos remiantis naujausių mokslinių tyrimų rezultatais, ypatingą dėmesį skiriant didžiausiems gaisro pavojams: kaip išsaugoti pastato konstrukcijas, net ir medines, kad būtų tam tikrą laiką išvengta pastato griūties, kaip izoliuoti atskiras pastato dalis nuo gaisro plitimo, kaip išvengti žmonių aukų dėl apsinuodijimo dūmais (didžioji dalis gaisro aukų žūva ne nuo liepsnos, o nuo dūmų), kaip užtikrinti avarinių išėjimų saugumą. 

„Promat“ medžiagos naudojamos tiek viso pastato apsaugai, tiek jo dalims, pavyzdžiui, inžinerinių tinklų izoliacijai, be to, gali būti  pritaikytos ir vertingiems istoriniams pastatams.

Iš „Promat“ gaminių gali būti surenkamos šios sistemos apsaugai nuo ugnies statybose, kurių atsparumas ugniai siekia nuo 30 iki 180 minučių.