Autorių teisės

Atsakomybės apribojimas

Prieš apsilankant tinklalapyje, prašome perskaityti atsakomybės apribojimo sąlygas. Naudodamiesi tinklapiu patvirtinate, kad sutinkate su atsakomybės apribojimo sąlygomis.

Atsakomybės apribojimas

Šiame tinklalapyje pateikiama pagrindinė informacija apie „Etex“ SA/NV ir „Etex“ grupei priklausančias įmones.

„Etex“ visada siekia pateikti informaciją, kuri, jos žiniomis, yra naujausia ir tiksli, tačiau nedaro jokių pareiškimų ir nesuteikia garantijų dėl tokios informacijos pakankamumo, tikslumo, išsamumo ar teisingumo, o taip pat neteigia, kad tinklalapis yra visais atžvilgiais baigtas.

Nei „Etex“, nei bet kuri „Etex“ grupei priklausanti įmonė neprisiima atsakomybės, kylančios iš pateiktos informacijos naudojimo, konkrečios informacijos nebuvimo, galimų trikdžių, techninių tinklalapio klaidų ir (arba) kitų tinklalapių, su kuriais šis tinklalapis gali būti susietas, turinio.

Šiame tinklalapyje esantiems pavadinimams ir logotipams taikomos prekių ženklų bei prekinių pavadinimų apsaugos teisės ir (arba) bet kurios kitos intelektinės nuosavybės teisės.

Pranešimas apie privatumo apsaugą

Visi asmeniniai duomenys, kuriuos pateikiate šiame tinklalapyje, bus naudojami tik „Etex“ įmonių grupėje ir, kiek tai priklauso nuo mūsų, nebus perduoti ar parduoti jokioms trečiosioms šalims. Remiantis Belgijos privatumo įstatymo nuostatomis, jūs turite teisę tikrinti ir taisyti savo asmeninius duomenis.

Slapukai

„Etex“ tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai yra mažos apimties rinkmenos, išsaugomos jūsų kompiuteryje. Jie skirti dažnai naudojamų duomenų saugojimui, kurie vėliau atidarant interneto puslapius gali būti atkuriami automatiškai. Mūsų slapukai nėra žalingi jūsų kompiuteriui - juos naudojame tik siekdami palengvinti naršymą tinklalapyje ir jo peržiūrą. Jei jūsų kompiuteris yra nustatytas rodyti automatinį įspėjimą apie slapukus, galite išjungti šią funkciją naršyklėje. Rankiniu būdu galite pašalinti slapukus iš savo kompiuterio bet kuriuo metu – jie paprastai saugomi „Slapukų“ aplanke. 

Etex SA/NV 
Avenue de Tervuren 361
1150 Brussels
Belgium

0400 454 404
RPM Brussels RPR