„Promat“ įsigyja įmonę „A+B“

„A+B“ yra gerai žinoma kokybiškų dažų ir purškiamų pasyviosios gaisrinės saugos priemonių gamintoja. 2012 m. „A+B“ grupės konsoliduotieji pardavimai siekė daugiau nei 10 milijonų eurų, o įmonėje dirbo 120 žmonių.

Įmonė prekiauja visoje Rusijos ir Lenkijos teritorijoje, taip pat ir daugumoje buvusių Tarybų Sąjungos šalių. „A+B“ įkūrė gamyklas netoli Maskvos ir Kaliningrado bei turi gerai išplėstą platintojų tinklą Rusijoje ir kitose šalyse.

Dažai ir purškiamos pasyviosios gaisrinės saugos priemonės puikiai atitinka „Promat“ strategines ambicijas. „A+B“ sukūrė plačiai žinomą kokybiškų produktų prekės ženklą. Kai kurie šių produktų turi Europos sertifikatus, kurie didina įmonių bendradarbiavimo potencialą. Mes tikime, kad šios įmonės įsigijimas atvers mūsų gaisrinės saugos sprendimams duris į Rusijos naftos ir dujų pramonės rinką.

Vienas iš buvusių „A+B“ savininkų Alexander Usterkhov sutiko dirbti direktoriumi, o „Promat“ Rusijos regiono vadybininkas Lutz-Günther Appel prisėmė komercinę atsakomybę už šią naują struktūrą. Mūsų tikslas – greitai sujungti „A+B“ verslą ir struktūras su „Promat“ OOO, mūsų seniai veikiančiu Rusijos filialu, ir todėl buvo suburta šių įmonių integracijos komanda.