Etex plečia pasyvios gaisrinės saugos gaminių pasiūlą

Geros naujienos! Į Etex grupę įsiliejo sandarinimo medžiagų gamintojas FSi. Nuo šiol galėsime pasiūlyti platesnį sprendimų paketą savo klientams.

FSI yra vienas lyderiaujančių UK rinkos pasyvios gaisrinės saugos produktų tiekėjas. Tai Etex grupei leis pasiūlyti dar konkurencingesnius statybos sprendimus savo klientams.

Patrick Baleman, Etex Building Performance divizijos vadovas Vakarų Europoje teigia, kad: "Mūsų jau gaminami produktai stipriai siejasi su FSI siūlomais produktais, todėl jau dabar pastebime, kad abi įmonės gali dirbti sinergijoje viena su kita ir pasiūlyti platesnį kokybiškų produktų spektrą. FSI rinkoje yra žinomi kaip techniniai ekspertai, aukštos kokybės medžiagų gamintojai."

"Šis įsigijimas įgalina mus [Etex] pasiūlyti savo klientams pilnai ištestuotus ir sertifikuotus produktus, tai, ko rinkai šiuo metu labiausiai reikalauja iš gamintojų. Griežtėjant gaisrinės saugos reikalavimams visoje Europoje galime labiau užtikrinti savo klientų ramybę, pateikdami jiems aukštos kokybės sprendimus, kurie padės jiems išpildyti pažadą, duortą savo klientams" - tęsia Patrick Baleman.