• Kodėl būtini ir kaip vykdomi atsparumo ugniai bandymai?

  Bandymų svarba
  Anksčiau kiekviena Europos Sąjungos šalis  atsparumo ugniai bandymus vykdė remdamasi nacionaliniais statybos techniniais reglamentais. Dabar visose ES valstybėse narėse taikoma bendra atsparumo ugniai bandymų (reakcijos į ugnį ir atsparumo ugniai) sistema ir statybos produktų klasifikacija pagal gautų bandymų duomenis. Reakcijos į ugnį bandymai parodo, kaip produktas reaguoja į gaisro augimą gaisro kilimo patalpoje iki to momento, kai užsiliepsnoja (arba neužsiliepsnoja). Taip pat įvertinami specifinių nedidelių / tarpinių reakcijos į ugnį bandymų metodų duomenys ir nustatoma medžiagos reakcijos į ugnį klasifikacija.
  Atsparumo ugniai bandymai parodo, kiek laiko konstrukcijos elementas arba gaisrinė sistema nepraras konstrukcinio vientisumo dėl įsiliepsnojusio gaisro arba neleis ugniai išplisti iš gaisro kilimo patalpos į gretimą patalpą, koridorių ar kitą erdvę.

 • Kokią apdailą galima naudoti ant Promatect plokščių?

  Galima dažyti, klijuoti plyteles ir naudoti kitus tradicinius apdailos metodus.

 • Kas yra pasyvioji gaisrinė sauga?

  Pasyvioji gaisrinė sauga (PPS) yra vienas iš trijų struktūrinės gaisrinės saugos ir pastato gaisrinės saugos sistemos komponentų. PPS skirta sulaikyti ugnį arba sulėtinti jos plitimą, panaudojant ugniai atsparias sienas, grindis ir duris (bei kitas priemones).

 • Kur galima įsigyti „Promat“ gaminių?

  „Promat“ prekiauja per platintojų tinklą, spustelėkite nuorodą apačioje ir rasite mūsų pagrindinių partnerių žemėlapį: http://www.promat.lt/lt-lt/kontaktai/partneriai.

 • Kur galima rasti eksploatacinių savybių deklaracijas (angl. Declaration Of Performance – DOP), produktų duomenų ir saugos duomenų lapus?

  „Promat“ produktų eksploatacinių savybių deklaracijas, produktų ir saugos duomenų lapus rasite interneto puslapyje http://www.promat.lt/lt-lt/downloads.


 • Kokius produktus reikia naudoti židinio izoliacijai ir apsaugai?

  „Promat“ rekomenduoja naudoti cementines konstrukcines plokštes PROMAFOUR® arba izoliacines plokštes PROMASIL 1000 L.  
  http://www.promat.lt/lt-lt/promafour/promafour/promafour

 • Kokias priešgaisrines sandarinimo medžiagas siūlo „Promat“?

  Daugiau informacijos apie priešgaisrinius sandarinimo produktus rasite  svetainėje
  http://www.promat.lt/lt-lt/sprendimai/technical%20building%20equipment/fire-stopping