Inžinerinių komunikacijų sandarinimas

Privalumai

  • Skirtas papildyti kitas „Promat“ sistemas
  • Platus sprendimų pasirinkimas praktiškai visiems skverbčių tipams
  • Taupo vietą ir yra efektyvūs

Inžinerinių komunikacijų sandarinimas

Pagrindinis šiuolaikinės gaisrinės saugos principas yra tai, kad remiamasi pastato padalijimu. Projektavimo metu kiekvienas pastatas yra suskirstomas į keletą skyrių, siekiant užkirsti kelią ugnies plitimui arba sulėtinti gaisro ir dūmų plitimą iš vienos pastato dalies į kitą. Svarbiausi statinio aptarnavimo įrenginiai – pavyzdžiui vandentiekio vamzdžiai ir elektros kabeliai, – kerta sienas ir lubas. Jeigu nėra naudojamos specialios patvirtintos gaisro stabdymo sistemos, dėl šių įrengimų iškyla didelis priešgaisrinio skyriaus vientisumo pažeidimo pavojus. „Promat“ gaisro stabdymo sistemos atkuria priešgaisrinio skyriaus pradines gaisrinio pavojingumo charakteristikas.

Plastikinių vamzdžių priešgaisrinis sandarinimas;

Degių vamzdžių kertamas angas privaloma užsandarinti priešgaisrinėmis sistemomis. PROMASTOP® vamzdžių sandarinimo movomis arba tarpinėmis užsandarinamos angos, kurių reikia tiesiant degius vamzdžius pro sienas ir lubas, ir kilus gaisrui apsaugoma nuo ugnies ir dūmų plitimo į kitas patalpas, aukštus, laiptines, koridorius. Prevencijai ant plastikinio vamzdžio korpuso užmaunama priešgaisrinė mova arba tarpinė. Gaisro metu temperatūros veikiama mova išsiplečia, sulaužo vamzdį ir užsandarina angą.

Nedegių vamzdžių priešgaisrinis sandarinimas

Nedegūs vamzdžiai turi savybę plėstis/trauktis, dėl temperatūrų skirtumo išskirti kondensatą, todėl sandarinami elastine priešgaisrine sistema. Ji netrūkinėja ir neištrupa.

Siūlių priešgaisrinis sandarinimas

PROMASEAL®-PL, PROMASEAL®-ST, PROMASEAL® išsiplečianti mastika ir PROMASEAL® silikonas puikiai tinka pastato siūlėms sandarinti.

Kabelių ir įvairių komunikacinių angų priešgaisrinis sandarinimas

PROMASTOP® kabelių izoliacija  sienose ir lubose naudojant ugniai atsparias plokštes ir skiedinį. 

Sprendimai

Specifikacijos