Tranzitinių elektros kabelių apsauga

Privalumai

  • Didelis stabilumas ir mažas svoris
  • Lengva supjaustyti pagal reikiamus matmenis
  • Lygūs paviršiai

Tranzitinių elektros kabelių apsauga

Elektros kabeliai ir vamzdžiai dažnai montuojami koridoriuose ir paskirstomi į gretimas patalpas. Kilus gaisrui, koridoriai yra prieigos takai ir avariniai išėjimai, todėl kabelių montavimas čia kelia tam tikrus pavojus. Jei instaliacijos užsidega, pavyzdžiui, dėl trumpojo jungimo, prieigos takais ir avariniais išėjimais naudotis nebegalima dėl dūmų ir toksinių dujų.

Tranzitu klojamos kabelių inžinerinės komunikacijos turi būti izoliuotos panaudojant priešgasrinį ugniai atsparių kalcio silikato plokščių izoliavimo kanalą PROMATECT®-L500.


Siekiant apsisaugoti nuo gaisro, galima naudoti:

PROMATECT®-L500 kabelių kanalai (apsauga nuo gaisro kanalo viduje). Apsaugo avarinius išėjimus nuo kabelių gaisro poveikio. Gaisras izoliuojamas kanalo viduje ir negali išplisti į grindų ertmę. Avarinis išėjimas lieka laisvas.


PROMATECT®-L500 kabelių kanalai (apsauga nuo gaisro kanalo išorėje). Suprojektuoti taip, kad kilus gaisrui patalpoje, nepakistų kabelių savybės ir būtų apsaugoti nuo ugnies. Kilus gaisrui, būtina, kad tam tikros instaliacijos ir sistemos ir toliau veiktų. 


Klasifikavimas
Priešgaisrinė sistema išbandyta pagal standarto LST EN 1366-5 “Inžinerinių tinklų įrenginių atsparumo ugniai bandymai. 5 dalis. Inžinerinių tinklų kanalai ir šachtos” reikalavimus. 

Atsparumas ugniai
EI 30 - EI 180

Sprendimai

Sertifikatai

Sertifikatai

Brėžiniai

Sprendimo aprašymas

#Products#